Povídky:

Ukradená láska--1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11
Pouhá hra--1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13
Kousek mé minulosti--1,2
Udělám cokoliv--1
__________________________________________________

Pouhá hra 1

15. července 2010 v 20:59 | Snílek |  Povídky
První dííleček

Sakura seděla na skála a dívala se na potůček.. Dnes jí bylo 18 let a On se stále nevrátil do vesnice. Nijak ji to netrápilo,už na něj skoro zapomněla,jen vzpomínky ji stále vrtaly hlavou...     Další den ji vzbudilo silné klepání na dveře...
,,NARUTO,zabiju tě!" 
,,Sakyy,všechno nejlepšíí,ty už seš přece velká holka.."
,,Dokonce tak velká,že bych tě teď  dokázala zmlátit! Jediné tvé štěstí je,že pro mě máš dárek"  řekla s úšklebkem.
,,Když  jsi si tak jistá.. NA!" Sakura byla v jednom ohni,jedině Naruto ji dokáže tak naštvat. Začala mu nadávat,že jestli ji to neřekne slušně,tak s ním týden nepromluví. Ale Naruto je  tak trošku splachovací,tak  mu Sakura slíbila,že mu koupí rámen a už byli zase nejlepší kamarádi. V restauraci Sakura potkala Hinatu a hned se daly do řeči,ohledně misí atd. prostě ženské záležitosti.
,,Hin,já vím,že Naruto je stále tvůj,eh,vysněný,ale nerozmyslela sis to?"
,,Sakurko,Naruto je pořád tak usměvavý,že to lidem dává sílu a to na něm mám ráda,i když o mě neprojevuje žádný zájem už asi 5 let" Hináta si vzdychla a sklonila se k jídlu. Najednou to Sakuře přišlo líto,že nikoho nevidí v růřovém světle jako Hináta Naruta a byla rozhodnutá s tím něco udělat,že by si mohla někdy někam vyjít,aleTsunade si ji prodnešek zavolala do kanceláře.
 Protože Tsunade už měla za ty léta přečtenou,věděla,že by si ji jenom tak nevolala,aniž by musela zase někam odjet.
,,Ahoj.Sak,nazkazila jsem ti plány ?" řekla Tsun s úšklebkem.
,,Není pěkné si dělat z jiných lidí srandu a navíc,když je ten dotyčný pořád někde na misích,hm.." Tsunade jenom sklopila hlavu.
,,Já vím,ale jsi nejlepší kunoichi v Konoze.. A to teď potřebujeme nejvíc,když Orochimaru..." Ani to nedořekla,protože ji Sakura zastavila jediným gestem.
,,Radši mi řekni ten úkol,než se naštvu ještě víc a ty víš,že to umím nejlíp ze všech."
,,Tak to jsem nečekala..Opravdu..Tak se posaď nebo tě budu křísit.Sakurko,vím,že jsi Sasukeho neviděla hrozně moc let,ale.."
,,Co s tím má společného Sasuke?" Tsunade se na ni jemně podívala a Sakura zkoprněla..
,,NE,to ne,to neudělám.." Její tenoučký hlásek se změnil na křik,najednou se zastavila a podívala se na svou učitelku..
,,Ty přece dobře víš,že se na něj pokouším zapomenout a dokonce se mi to i daří a ty příjdeš s tím,že se mám dostat do jejich skrýše.. Jak tě to vůbec mohlo napadnout,hm?" Nenechala Tsunade ani nadechnout a utekla pryč,kde ji nikdo nenajde..
,,Proč,proč já?" Říkala si pro sebe..
,,Myslela jsem si,že jsem na něj zapomněla,ale jediná myšlenka a.. Ne,to není pravda...Nemůže být..Neudělám to.." Její mozek jako by přestal pracovat a byla zmatená.. Nedokázala si dát dvě dohromady a brečela,brečela tak dlouho,až usnula a vzbudila se až další den. Bylo jí už lépe a rozhodla si dát myšlenky dokupy.Šla domů a uvařila si kávu..Chvíli jen mlčky seděla a dívala se z okna..
,,Přece ho nenávidím,tak žádný problém,ne? Saky,vzchop se! Nemůže tě stále tak omezovat.. Jsem blázen,povídám si sama se sebou.." Ušklíbla se a vložila si hlavu do rukou..
,,Nebudu tady sedět,stejně nic nevyřeším." Vstala a oblékla se. Musela si s někým popovídat a potřebovala nějakou radu..
,,Hin,neruším?"
,,Ty?Nikdy" Usmála se na ni její nejlepší kamarádka. Sakura jí všechno řekla. Hinata jen poslouchala a soucitně se na ni dívala.. Nakonec se tedy zeptala:
,,Pořád ho miluješ?" Sak na tuhle otázku neznala odpověděď a jen nečinně pokrčila rameny.
,,Já nevím,myslela jsem si,že ne,ale ta mise.. Nedokážu to,nemůžu se na něj podívat po tolika letech a dělat,že je všechno v pořádku. Stejnak jim dojde,že je to jenom podvod a zabijou mě,rozcupují mě na kousíčky a nikdo mě už nedá dohromady" Hin se nechtěně musela smát a Sakura se k ní přidala.
,,Asi jsem to trochu přehnala,co?"
,,Ale jenom trošku."Odpověděla jí Hin a začali se spolu zase smát.. Poté,co je přešel výbuch smíchu,se Sakura podívala z okna a vzdychla.
,,Co mám teda dělat?" Hin se zaculila..
,,No,kdo ví,jaký je teď Sasuke,třeba je tlustý,škaredý,takže by ti nemělo dělat problémy se na něj podívat.." Sakura zabořila hlavu do polštáře a začala se zase smát.. Hodila polštář po Hinátě a vážně řekla:
,,Jsem zoufalá a ty mi tady vykládáš nesmysly!"
,,Kdo ví,třeba je to pravda!" Sakura ji jenom zprahla pohledem..Hin okamžitě přestala.. ,,Sakurko,záleří na tobě,jestli to zvládneš,ale Orochimaru ohrožuje Mlžnou vesnici a určitě příjde řada i na Konohu...A ty jsi nejlepší,každý to ví..Koho jiného by mohla Tsunade poslat?" Saky se naklonila k Hinátě.
,,Máš pravdu,musím to udělat a city půjdou stranou!"                                                         

Když došla domů,byl už večer...
,,Zítra zajdu za Tsunade a příjmu misi," Řekla si rozhodně. Šla si lehnout a po chvíli usnula....

Táák,to je první díleček,nejsem zrovna nejlepší spisovatelka,ale snad se bude líbit.
Snílek
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama